Takaisin listaukseen

Asunto maantasossa, Alhaurin el Grande

289 000 € • 3 440 €/m² • 2 mh • 1 kph • asuinala 84 m² • tontti 60 m² • ref.# R5377888

    Ota yhteyttä – Olé Asunnot

    Ground Floor Apartment in Alhaurín el Grande

    Alhaurin el Grande

    Kauniisti sijoitettu kulmahuoneiston pohjakerroksen asunto sijaitsee halutulla Alhaurín Golf -alueella Alhaurín el Grandessa. Tämä osittain remontoitu kiinteistö yhdistää mukavuuden, yksityisyyden ja erinomaisen sijainnin, tehden siitä ihanteellisen pysyväksi asunnoksi, lomakodiksi tai sijoitusmahdollisuudeksi.

    Asunnossa on noin 84 m² rakennettua tilaa, ja se sisältää 2 makuuhuonetta, 1 kylpyhuoneen, valoisan olo- ja ruokailutilan sekä suoran pääsyn tilavalle noin 23 m² yksityiselle terassille, johon liittyy noin 60 m² yksityiskäyttöinen puutarha-alue. Kulmapaikkansa ansiosta kiinteistö nauttii lisäyksityisyydestä, luonnonvalosta ja avoimemmasta tunnelmasta verrattuna moniin muihin yhteisön asuntoihin.

    Ihanteellisesti uima-altaan läheisyydessä, mutta silti rauhallisessa ympäristössä sijaitseva asunto nauttii yhdestä parhaista paikoista yhteisössä. Alhaurín Golf -kenttä sijaitsee aivan nurkan takana, noin 50 metrin päässä asunnosta, mikä tekee siitä loistavan vaihtoehdon golfharrastajille.

    Kiinteistö on jo kokenut osittaisia remontteja, mukaan lukien modernisoitu keittiö, mikä antaa asunnolle raikkaan ja nykyaikaisen ilmeen, ja tarjoaa edelleen mahdollisuuksia haluttaessa.

    Ilmoitukseen sisältyy sekä nykyisiä valokuvia asunnosta että tekoälyn luomia kalustettuja visualisointeja, jotka auttavat havainnollistamaan kiinteistön potentiaalia ja mahdollisia sisustusratkaisuja. Nämä kuvat ovat puhtaasti havainnollistavia.

    Sijaitsee vain lyhyen ajomatkan päässä Alhaurín el Granden keskustasta, helpon pääsyn päässä paikallisista palveluista, ravintoloista, Málagan lentokentältä ja Costa del Solin rannikkovyöhykkeeltä.

    Loistava tilaisuus ostaa hyvin sijoitettu pohjakerroksen asunto terassilla ja puutarhalla erittäin halutulla Alhaurín Golf -alueella.

    Tämä teksti on tekoälyn avulla käännetty.Näytä alkuperäinen englanninkielinen teksti tästä »
    näytä kokonaan

    Kohteen perustiedot

    • Sijainti Alhaurin el Grande
    • Viitenumero R5377888
    • Huoneet 2 makuuhuonetta, 1 kylpyhuone
    • Koko 84 m²
    • Tontin koko 60 m²
    • Terassi / parveke 23 m²
    • Ilmansuunta Etelä
    • Aluetieto Lähellä julkista liikennettä
    • Kunto Hyvä

    Mukavuudet ja sisätilat

    • TurvallisuusKaksinkertaiset ikkunat
    • OminaisuudetOma terassi, Ravintola paikan päällä, Marmorilattia
    • IlmanjäähdytysIlmastointi, Ilmastointilaite
    • KalustusKalustamaton

    Rakennus

    • Tyyppi Ground Floor Apartment
    • Hissi ei

    Hinta ja kustannukset

    • Hinta 289 000 €
    • hinta/m² 3440